tłumacz hiszpański, tłumaczenia hiszpańskiego wrocław :: Bocanegra Consultores
traducciones

hiszpański

tłumaczenia hiszpański   tłumaczenia hiszpański

tłumacz hiszpański bocanegra consultores
tłumaczenia hiszpański
tlumacz hiszpanski
tłumaczenia hiszpański
tlumacz hiszpanskiego
tłumaczenia hiszpański

NASZ CENNIK - TŁUMACZ HISZPAŃSKIKAŻDE TŁUMACZENIE WYCENIANE JEST INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI STRON, RODZAJU DOKUMENTU, STOPNIA TRUDNOŚCI I OCZEKIWANEGO TERMINU.

Proszę zadzwonić do nas lub napisać. Po przesłaniu e-mailem plików w dowolnym formacie (doc, pdf, jpg itp.), otrzymają Państwo wiążącą wycenę.

TŁUMACZENIA PISEMNE

Tłumaczenia pisemne wyceniane są w oparciu o tak zwane strony rozliczeniowe, czyli liczbę znaków (liter) ze spacjami w tekście po przetłumaczeniu. 1 strona tłumaczenia przysięgłego to 1125 znaków, a zwykłego 1500 znaków.

Za uwierzytelnienie przez tłumacza przysięgłego gotowego tłumaczenia (wykonanego wcześniej przez klienta) pobieramy 50% stawki, a za każdą dodatkową kopię wydruku, 20%.

TŁUMACZENIA USTNE

Tłumaczenia ustne rozliczane są za każdą rozpoczętą godzinę obecności tłumacza w miejscu wskazanym przez klienta. Cena 1 godziny tłumaczenia symultanicznego (kabinowego), konsekutywnego lub uczestnictwa tłumacza przysięgłego w czynnościach notarialnych uzależniona jest od łącznego czasu usługi, tematu spotkania, miejsca itp.

Przy większych lub stałych zleceniach oferujemy specjalne stawki.

(c) Bocanegra Consultores :: tłumacz hiszpański
tłumaczenia hiszpański
wykonanie colormedia.pl